Αποστολέας Θέμα: Trackbike 2013  (Αναγνώστηκε 4770 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Ninja10R

• trackbike.gr founder
  • Φύλο: Άντρας
  • The Masturbation Goes Cloud
    • Προφίλ
    • Trackbike.gr
  • Μοτοσυκλέτα: Kawasaki ZX-6R Ninja
Trackbike 2013
« στις: Πέμπτη 15 Νοέμβριος 2012, 10:32:37 »
Τώρα που το 2012 σιγά - σιγά μας αφήνει (και όσον αφορά τις διοργανώσεις μας, μας έχει ήδη αφήσει), καιρός να κοιτάξουμε λίγο το μέλλον, ειδικά κάτω από τις υπάρχουσες συνθήκες που βιώνουμε όλοι μας (κοινωνικές - οικονομικές).

Σαν ένας από τους κύριους συντελεστές της διοργάνωσης, θα με ενδιέφερε να δω την οπτική των συμμετεχόντων και φίλων για το μέλλον.

Δύο είναι τα δεδομένα που υπάρχουν αυτήν την στιγμή:
* Η συνέχιση της συνεργασίας με την Dunlop και τον Νίκο Περιστερά
* Η πρόθεση που έχουμε να διοργανώσουμε TD το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος (εάν και εφόσον μας το παραχωρήσει η πίστα), το οποίο το 2013 πέφτει βαθιά μέσα στον Ιούνη (22-23-24).

Οι υπόλοιπες ημερομηνίες, το πόσες και ποιες θα είναι - κάτω και από το πρίσμα των συνθηκών που προανέφερα, είναι υπό σκέψη, την οποία μπορείτε να επηρεάσετε εκφράζοντας εδώ τις απόψεις σας.

Εδώ επίσης είναι και ο χώρος για να εκφράσετε τις οποιεσδήποτε άλλες σκέψεις και προβληματισμούς σας σε σχέση με τις διοργανώσεις μας, προσφέροντάς μας τροφή για σκέψη και βελτίωση.

Let's go...
« Τελευταία τροποποίηση: Παρασκευή 21 Δεκέμβριος 2012, 09:34:30 από Ninja10R »

Αποσυνδεδεμένος italianos

• forum member
    • Προφίλ
  • Μοτοσυκλέτα: χιλιαρα Λαχανιδα ......τι αλλο!
2013
« Απάντηση #1 στις: Σάββατο 17 Νοέμβριος 2012, 00:52:26 »
Οσο για το πρώτο δεδομένο ,ο Νίκος είναι τρελαρας,κομμένος και γαμω τα άτομα .Ολα τα λεφτά ήταν η φάτσα του κάθε φορά που έβγαζε το κράνος του ,μετά αΠο κανά γύρο στην πίστα που ήταν όπως του μικρού παιδιού που παει πρώτη φορά σε λουνα πάρκ .
Οσο για το δεύτερο ,από τώρα σου λέω ΒΑΛΕ ΜΟΥ ΣΥΜΕΤΟΧΗ!
Ρε οκτανιο ,πόσες και σήμερα μωρε;

Αποσυνδεδεμένος OKTANIO

• trackbike.gr team member
  • Χέσε ψηλά κι'ανγνάντευε
    • Προφίλ
  • Μοτοσυκλέτα: CBR600RR
Απ: 2013
« Απάντηση #2 στις: Σάββατο 17 Νοέμβριος 2012, 10:34:53 »
To τριημερο του Αγ Πνευματος ειναι παντα μια καλη ημερομηνια γιατι (για το '13) η Δευτερα  που για τους πιο πολλους ειναι μερα επιστροφης, λογω του οτι ειναι αργια δε θα χασουν μια εργασιμη.

Τωτα αν γινει TD πιο πριν, μεσα με τελος Απριλιου οπως συνηθιζεται, ναι μεν ειναι αρκετα κοντα αυτα τα δυο (σχεδον 2 μηνες μεταξυ τους) αλλα μπορει να βολεψει ατομα τα οποια ασχολουνται με τουριστικα/καλοκαιρινη σεζον  κτλ κτλ, που απο 1 Μαιου μεχρι μεσα Οκτωβριου δε μπορουν κα παρουν ανασα

Το τελευταιο TD που γινεται τελος Οκτ-αρχες Νοε ειναι αυτο που χρειαζομαστε να αποβαλλουμε το τρεξιμο και το γ@μησι του καλοκαιριου, να πουμε οτι καναμε και μεις διακοπες.

Βεβαια, ολα αυτα εξαρτωνται απο τις συμμετοχες. Μπορει για ολους να ηταν το καλυτερο TD αυτη τη φορα, αλλα το  πρωτο και τελευταιο λογο τον εχετε εσεις Ταναση/Κωστα. Το  να ερθει καποιος και στα 3 TD ειναι οικονομικα δυσκολο. Οι περισσοτεροι κανουμε οτι μπορουμε να ερθουμε σε δυο, γιατι αν μπορουσαμε θα ερχομασταν και στα 3.

Το μεγαλυτερο κοστος απ'ολα ειναι τα ελαστικα. Ηταν, ειναι (παρολο τη νεα ασφαλτο που εχει βελτιωσει αισθητα τη φθορα) και θα ειναι.
Παρολο τις πολυ καλες τιμες της Dunlop και του τρελοκομειου του περιστερα* τα λαστιχα ειναι το μισο κοστος τουλαχιστον στα συνολικα εξοδα του καθε συμετεχοντα
Αν μπορεσουμε (οι χομπιστες τουλαχιστον, που δε παμε για το χαμηλο .23ρι) να τη βγαλουμε με ενα ζευγαρι λαστιχα -κατι που παλιοτερα ηταν αδυνατον- τοτε τα εξοδα θα μειωθουν. Αν παλι, με ενα μπροστινο βγαλουμε και 2ο TD, ποιος μας πιανει μετα

:clap3: :clap3: :clap3: :clap3: :clap3:

*περιστερας =  :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Αποσυνδεδεμένος Ninja10R

• trackbike.gr founder
    • Προφίλ
    • Trackbike.gr
Απ: Trackbike 2013
« Απάντηση #3 στις: Σάββατο 17 Νοέμβριος 2012, 11:55:00 »
Σαφώς περιμένω περισσότερες τοποθετήσεις.

Απλά προς το παρόν μερικές σκόρπιες σκέψεις:
  • Το πόσες συμμετοχές θα έχεις, δεν το γνωρίζεις, δυστυχώς, στην αρχή του χρόνου όταν και πρέπει να κλείσεις τις ημερομηνίες για τον επόμενο. Οπότε, δεδομένα, πρέπει να πάρεις κάποια ρίσκα.
  • Το "οι περισσότεροι δεν μπορούν να συμμετέχουν σε 3 TD" είναι στο μυαλό μας, καθώς έχουμε επαφή με την πραγματικότητα (ακόμα λέει  :tooth: )

Υπάρχουν και άλλα πολλά στο μυαλό μου, απλά περιμένω τους υπόλοιπους να μιλήσουν ώστε να με βοηθήσουν να τα βάλω σε μία τάξη και να τα εκφράσω.

ΥΓ. Οχι, δεν ήταν το καλύτερο TD για όλους. Προσωπικά, στην Κ1 αντί για το apex έβλεπα τον Κωσταντινίδη με ένα τιμολόγιο στα χέρια και στην Κ13 την Σοφία...

Αποσυνδεδεμένος OKTANIO

• Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Σάββατο 17 Νοέμβριος 2012, 12:08:59 »
  • Το πόσες συμμετοχές θα έχεις, δεν το γνωρίζεις, δυστυχώς, στην αρχή του χρόνου όταν και πρέπει να κλείσεις τις ημερομηνίες για τον επόμενο. Οπότε, δεδομένα, πρέπει να πάρεις κάποια ρίσκα.

Σωστα, οπως επισης οτι πρεπει να κλειστει η πιστα μηνες νωριτερα για να μη ζητηθει απο αλλον με οτι αυτο συνεπαγεται (προκαταβολη ενοικιασης, δεσμευση, εξοφληση πιστας-ανεξαρτητου συμμετοχων)

• Το "οι περισσότεροι δεν μπορούν να συμμετέχουν σε 3 TD" είναι στο μυαλό μας, καθώς έχουμε επαφή με την πραγματικότητα (ακόμα λέει  :tooth: )
Αν μπορουσαμε, οχι μονο σε 3, αλλα σε 13 TD θα ανεβαιναμε  :jerk:

ΥΓ. Οχι, δεν ήταν το καλύτερο TD για όλους. Προσωπικά, στην Κ1 αντί για το apex έβλεπα τον Κωσταντινίδη με ένα τιμολόγιο στα χέρια και στην Κ13 την Σοφία...

Αν μεσα στα παραπανω βαλεις και τα γυρολογια, αστα να πανε και απο μενα.  :tooth: Αλλα για ολους τους συμμετεχοντες (για αυτους γινεται το TD αλλωστε) το καταευχαριστηθηκαν  :msn-wink:

Αποσυνδεδεμένος taraxipp0s

• pianist in a high class b0rdell0
    • Προφίλ
  • Μοτοσυκλέτα: Buell XB12X Ulysses
« Απάντηση #5 στις: Σάββατο 17 Νοέμβριος 2012, 19:30:33 »
αλόχα μουτσάτσ0ς και μουτσατσίτας!
πολύ καιρό τωρα τριγυρνάει στο μυαλό μου η εξής απορίες.
α) γιατί το site να μην γίνει τουλάχιστον τρίγλωσσο?
εννοώ την προσθήκη αγγλικής και φυσικά βουλγάρικης γλώσσας.
δεν ξέρω κατα πόσο το έχετε σκέφτεί και ενδεχομένως απορρίψει,
μα δεν βλέπω το λόγω να μην γνωρίζουν οι γείτονές μας τις ημερομηνίες που γίνονται τα trackbike.gr 
ίσως οι συμμετοχές να ανέβαιναν κατα ενα καλό ποσοστό,
αφαιρώντας ενα μεγάλο κομμάτι άγχους...νο?

β) περίπτωση αναθεώρησης της πίστας των Μεγάρων?

η αλήθεια είναι ότι η μετακίνηση και μόνο γίνεται ολοένα και ποιό απογορευτική, και λογικό είναι όλο και περισσότεροι
να μετράνε ξανά και ξανά τα "κουκιά", τα οποία δεν βγαίνουν...ειδικά για όσους ερχονται απο τον Νότο.
γι'αυτό και "ρίχνω στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων"  :biggrin2: την πρόταση αυτή.

προσωπικά σκέφτομαι απο το επόμενο TD να ερχομαι απευθείας απο Καλαμάτα αεροπορικώς,
αφού μεχρι Θεσ/νίκη θέλω 80-90 κουκιά.
πλέον ακόμη και με τον γορίλα είναι πολλά τα έξοδα αλλά και τα χλμ, κοντά στα 850! 
αχ, με τον Οδυσσέα δεν με βλέπω να ερχομαι  :crying:

Αποσυνδεδεμένος Kost@s

• Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Δευτέρα 19 Νοέμβριος 2012, 09:08:50 »
να κοιτάξουμε λίγο το μέλλον, ειδικά κάτω από τις υπάρχουσες συνθήκες που βιώνουμε όλοι μας (κοινωνικές - οικονομικές).

Δεν έχω κάτι να προτείνω... αλλά έχω μια απορία.
Η "πίστα", κάτω απο τις υπάρχουσες συνθήκες, έχει βάλει νερό... στα τιμολογια της ?

Όσο για τους Βούλγαρους... αντε να τους εξηγήσεις σημαίες, δεν-προσπερνάμε-στην-9, όχι απο αριστερά, κτλ. Δεν ξέρω...  :g:

Αποσυνδεδεμένος Ninja10R

• trackbike.gr founder
    • Προφίλ
    • Trackbike.gr
« Απάντηση #7 στις: Δευτέρα 19 Νοέμβριος 2012, 09:35:02 »
Δεν έχω κάτι να προτείνω... αλλά έχω μια απορία.
Η "πίστα", κάτω απο τις υπάρχουσες συνθήκες, έχει βάλει νερό... στα τιμολογια της ?

Όσο για τους Βούλγαρους... αντε να τους εξηγήσεις σημαίες, δεν-προσπερνάμε-στην-9, όχι απο αριστερά, κτλ. Δεν ξέρω...  :g:

Η πίστα έχει βάλει νερό στο κρασί της μόνο όσον αφορά την περίπτωση της ελεύθερης προπόνησης, κατεβάζοντας την τιμή στα 50 ευρώ την ημέρα. Απέναντι στους διοργανωτές όπως το Trackbike, οι τιμές παραμένουν ίδιες.

Αποσυνδεδεμένος OKTANIO

• Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Δευτέρα 19 Νοέμβριος 2012, 10:05:31 »
ρε Ταναση, αφου ειχαμε το Σβατζενεγκερ πανω, γιατι δε τον στειλαμε να.... "πιεσει" τα πραγματα?

:tooth:

Αποσυνδεδεμένος gv_gr

• forum member
    • Προφίλ
  • Μοτοσυκλέτα: gsxr 600
« Απάντηση #9 στις: Τρίτη 20 Νοέμβριος 2012, 11:37:30 »
Τώρα που το 2012 σιγά - σιγά μας αφήνει (και όσον αφορά τις διοργανώσεις μας, μας έχει ήδη αφήσει), καιρός να κοιτάξουμε λίγο το μέλλον, ειδικά κάτω από τις υπάρχουσες συνθήκες που βιώνουμε όλοι μας (κοινωνικές - οικονομικές).

Σαν ένας από τους κύριους συντελεστές της διοργάνωσης, θα με ενδιέφερε να δω την οπτική των συμμετεχόντων και φίλων για το μέλλον.

Δύο είναι τα δεδομένα που υπάρχουν αυτήν την στιγμή:
* Η συνέχιση της συνεργασίας με την Dunlop και τον Νίκο Περιστερά
* Η πρόθεση που έχουμε να διοργανώσουμε TD το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος (εάν και εφόσον μας το παραχωρήσει η πίστα), το οποίο το 2013 πέφτει βαθιά μέσα στον Ιούνη (22-23-24).

Οι υπόλοιπες ημερομηνίες, το πόσες και ποιες θα είναι - κάτω και από το πρίσμα των συνθηκών που προανέφερα, είναι υπό σκέψη, την οποία μπορείτε να επηρεάσετε εκφράζοντας εδώ τις απόψεις σας.

Εδώ επίσης είναι και ο χώρος για να εκφράσετε τις οποιεσδήποτε άλλες σκέψεις και προβληματισμούς σας σε σχέση με τις διοργανώσεις μας, προσφέροντάς μας τροφή για σκέψη και βελτίωση.

Let's go...

Θα ηθελα να εκφρασω και εγω τις αποψεις μου για τα θεματα που εχουν τεθει προς συζητηση.

1.Ο Νικος ειναι  παντα διπλα μας και βοηθαει οσο εινα δυνατον για την καλυτερη εξυπηρετηση μας απο ολλες τις αποψεις,αρα νομιζω οτι η συνεχιση της συνεργασιας θα ηταν ενα πολυ καλο βημα.

2.Η ημερομηνια του Αγιου Πνευματος μου ακουγεται αρκετα καλη λογω περιοδου (κληματολογικων συνθηκων) και επισης λογω τριημερου.

Η παρατηρηση που εχω να κανω ειναι οτι πρεπει να γινει καθε δυνατη προσπαθεια ετσι ωστε οι διοργανωσεις το χρονο να παραμεινουν σε 3.Ειναι ενας θεσμος που πρεπει να κρατηθει διαφορετικα πιστευω  οτι θα αρχισει η φθορα και ο κοσμος θα αρχισει  να χανεται.
Σιγουρα για να γινει μια διοργανωση θα πρεπει να ειναι τουλαχιστον βιοσιμη και θα πρεπει να βρεθουν τροποι για να γινει αυτο.
Επισης δεν συμφωνω με το σκεπτικο να γινει το trackbike ελληνο-βουλγαρο-ρουμανικο διοτι τοτε θα μειωθει αισθητα το επιπεδο ασφαλειας το οποιο μεχρι τωρα κανει και την μεγαλη διαφορα απο ολες τις υπολοιπες διοργανωσεις που γινωνται στις Σερρες και στα Μεγαρα.(Εχουμε δει αρκετες φορες αρκετα)

Προσωπικα θα προτιμουσα αν αποφασιζα να Ανεβω σε Trackbike να πληρωσω 10-20Ε παραπανω συμμετοχη ετσι ωστε να εχω τις υπαρχουσες παροχες και τον κοσμο που καταλαβαινει απο κανονες ασφαλειας και που ξερει οτι την επομενη θα πρεπει να γυρισει στην δουλεια του παρα να βρεθω σε ενα περιβαλλον αγνωστων ανθρωπων οι οποιοι βρισκονται στην πιστα αρκετα φορες το μηνα και ειναι φοβερα ανταγωνιστικοι (φανταστειτε racebike)

Kαι για να μην παρεξηγηθω φυσικα οπως σε ολους μας τα 10-20 ευρω δεν μου περισσευουν απλα θεωρω οτι κανεις κατι καλα και οπως πρεπει η δεν το κανεις καθολου.

Και φυσικα δεν υπαρχει λογος ρατσισμου απλα εχω βρεθει αρκετες φορες σερρες και εχω δει τι γινεται συχνα πυχνα μεταξυ των ρουμανων και βουλγαρων αθλητων οι οποιοι σιγουρα ειναι σε πολυ καλο οδηγικο επιπεδο αλλα ειναι και πολυ ανταγωνιστικοι μεταξυ τους.Φανταστειτε σε μια combo διοργανωση.

Ελπιζω απο την συζητηση και τια αποψεις ολων μας να βγει το καλυτερο αποτελεσμα για το trackbike 2013.

Αποσυνδεδεμένος Alexis

• forum member
  • χρόνος ελάχιστος και απολύτως περιορισμένος
    • Προφίλ
  • Μοτοσυκλέτα: GSXR 1000 K8
« Απάντηση #10 στις: Τετάρτη 21 Νοέμβριος 2012, 19:13:06 »
Απαντώντας στα ερωτήματα και παρατηρήσεις που έθεσες έχω να πω τα εξής:
Α) TD Αγίου Πνεύματος & Λοιπές Ημερομηνίες
Είναι μία καλή ιδέα με την προυπόθεση όμως ότι δεν θα χαλάσει την σειρά των 3ων TD το χρόνο. Θα είναι έκτακτο? Θα αντικαταστήσει του Σεπτεμβρίου? Δεν ξέρω. Πάντως θα είναι πολύ μακρυά αν είναι το πρώτο του 2013.
Β) Λοιπές σκέψεις – προβληματισμοί
Οικονομικό.
Ξεπερνώ τον γνωστό πρόλογο περί οικονομικής κατάστασης κλπ και περνώ στο ψητό. Βρείτε τρόπο να:
1)   Μειώσετε το κόστος συμμετοχής (80/ημέρα).
2)   Μειώσετε το συνολικό κόστος ανά συμμετέχοντα (Κόστος μεταφοράς, κόστος διαμονής)
3)   Μειώστε τα λειτουργικά σας έξοδα.

Αποσυνδεδεμένος italianos

• forum member
    • Προφίλ
  • Μοτοσυκλέτα: χιλιαρα Λαχανιδα ......τι αλλο!
« Απάντηση #11 στις: Τετάρτη 21 Νοέμβριος 2012, 22:45:11 »
Επισης δεν συμφωνω με το σκεπτικο να γινει το trackbike ελληνο-βουλγαρο-ρουμανικο διοτι τοτε θα μειωθει αισθητα το επιπεδο ασφαλειας το οποιο μεχρι τωρα κανει και την μεγαλη διαφορα απο ολες τις υπολοιπες διοργανωσεις που γινωνται στις Σερρες και στα Μεγαρα.(Εχουμε δει αρκετες φορες αρκετα)

Προσωπικα θα προτιμουσα αν αποφασιζα να Ανεβω σε Trackbike να πληρωσω 10-20Ε παραπανω συμμετοχη ετσι ωστε να εχω τις υπαρχουσες παροχες και τον κοσμο που καταλαβαινει απο κανονες ασφαλειας και που ξερει οτι την επομενη θα πρεπει να γυρισει στην δουλεια του παρα να βρεθω σε ενα περιβαλλον αγνωστων ανθρωπων οι οποιοι βρισκονται στην πιστα αρκετα φορες το μηνα και ειναι φοβερα ανταγωνιστικοι (φανταστειτε racebike)

πολλα +++++++
ο βασικος λογος που ερχοντε πολλα απο τα παιδια,μαζι και εγω ειναι αυτο το παρεϊστικο κλιμα που επικρατει.
Αν σας περνει(και ενοω οικονομικα!) κρατηστε το χαρακτηρα των td ,γιατι αυτο ειναι που μετραει ,κατα τη γνωμη μου!
Απο το 08 ,αν θυμαμε καλα που ξεκινησα να ερχομαι ,ερχομαι στανταρ σε 2 οποτε δεν εκφερω αποψη περι του 3 td (οπου αν μπορουσα θα ερχομουνα).Οσο για του αγ.πνευματος ,ειναι καλη φαση μιας και το καλυτερο td που εχω να θυμαμε απο ολα ,ηταν αγ.πνευματος που ειχα ανεβει με τον οκτανιο στο ρεσορτ(πισινα .τσακουζια,μπυρες .....διακοπες με ολα τα κομφορ :yeah:)
Τωρα αν ειναι να μειωθουν σε 2 θα ηταν καλυτερο το 2ο να γινει τελη σεμπτεμβρη-αρχες με μεσα οκτωμβρη για να εχουμε προλαβει και την αλλαγη ωρας,μεγαλυτερη μερα,καιρος(αν και απ αυτο ημαστε κωλοφαρδοι :biggrin2: :biggrin2:)

Τον τελευταιο λογο τον εχετε εσεις ταναση-κωστα,εμεις αναμενουμε :msn-wink:

Αποσυνδεδεμένος Ninja10R

• trackbike.gr founder
    • Προφίλ
    • Trackbike.gr
« Απάντηση #12 στις: Πέμπτη 22 Νοέμβριος 2012, 22:18:33 »
Σχετικά με τις ημερομηνίες, για να μην υπάρχει μπέρδεμα:

Από το 2008, τα TD μας ήταν τρία, χωρισμένα σε Spring, Summer, Autumn. Αρχικά γίνονταν τους μήνες Απρίλιο, Ιούλιο και Νοέμβριο. Το 2011, για πρώτη χρονιά μας δόθηκε η δυνατότητα από την πίστα να χρησιμοποιήσουμε το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος για το καλοκαιρινό μας TD, το οποίο πέφτει τον Ιούνη και «ανήκει» στην high season.  Το συγκεκριμένο TD πήγε καλά, υπερβολικά καλά σε σχέση με τα προηγούμενα καλοκαιρινά του Ιουλίου που μάζευαν 25 - 30 συμμετοχές, οπότε και απόφασή μας ήταν (και είναι) να καθιερωθεί. Δυστυχώς, το 2012 η πίστα ήταν κλειστή για την αλλαγή ασφαλτοτάπητα εκείνη την περίοδο, και έτσι προέκυψε TD Σεπτεμβρίου (το οποίο τελικά δεν έγινε λόγω της μη έγκαιρης περάτωσης των εργασιών).

Συμφωνώ πάντως με κάποιους που ανέφεραν ότι αν το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος είναι το πρώτο TD του 2013, πέφτει αρκετά μακριά.

Βρείτε τρόπο να:
1)   Μειώσετε το κόστος συμμετοχής (80/ημέρα).
2)   Μειώσετε το συνολικό κόστος ανά συμμετέχοντα (Κόστος μεταφοράς, κόστος διαμονής)
3)   Μειώστε τα λειτουργικά σας έξοδα.

Αν δεχτούμε ότι μιλάμε για συγκεκριμένο αριθμό συμμετοχών (μου είναι δύσκολο να πιστέψω ότι στα 1000 ευρώ που κοστίζει σε κάποιον ένα TD, το να "κόψουμε" 10 ευρώ ανά ημέρα θα έκανε διαφορά), το 1 και το 3 είναι αλληλένδετα. Δυστυχώς, εγώ δεν γνωρίζω τρόπο να μειώσω περαιτέρω τα λειτουργικά έξοδα και να προσφέρω το ίδιο "πακέτο". Είμαι πρόθυμος βέβαια να ακούσω ιδέες και το λέω απολύτως ειλικρινά.

Για το 2, όσον αφορά την διαμονή, ήδη έχω την διαβεβαίωση του Χ.Κωνσταντινίδη ότι θα υπάρξει άλλη τιμολογιακή πολιτική για το 2013. Για την μεταφορά, δεν ξέρω τι θα μπορούσαμε να κάνουμε (και εδώ είμαι ανοικτός σε ιδέες). Μία φορά πάντως που μπλεχτήκαμε με την μεταφορά των μοτοσυκλετών, καταλήξαμε να φορτώνουμε εμείς το φορτηγό στις Σέρρες, και στο τέλος να πληρώνουμε και από την τσέπη μας για ζημιά που έγινε κατά την μεταφορά.

Αποσυνδεδεμένος Ninja10R

• trackbike.gr founder
    • Προφίλ
    • Trackbike.gr
« Απάντηση #13 στις: Τετάρτη 19 Δεκέμβριος 2012, 08:58:17 »
Οι ημερομηνίες για τις διοργανώσεις του 2013 είναι πλέον οριστικές (έχουν αναρτηθεί και στην κεντρική σελίδα μας), οπότε μπορούμε (αν θέλετε) να συζητήσουμε για αυτές:

* 5-6-7 Απρίλη
* 22-23-24 Ιούνη
* 8-9-10 Νοέμβρη